مهمان عزیز خوش آمدید [ ۲۳ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۰ و ۴۹ دقیقه ]
 نام کاربری
رمز عبور
تازه وارديد؟ ثبت نام كنيد
كلمه عبور خود را فراموش كرده ام
  
 


” برخی از خدمات مجموعه فرصت سبز “

پنل اس ام اس    ارسال پیام انبوه    تبلیغ در 100 سایت 

طراحی سایت   طراحی لگو    ساخت استیکر    رباط دیوار 

مشاوره کسب و کار    ثبت کسب و کار در گوگل   طراحی گرافیک

خدمات شبکه های اجتماعی    نمونه قرارداد های آماده 

فروش اصناف    فروش گروه تبلیغاتی  افزودن بی نهایت لینک

تصاوير جديد زيباسازی وبلاگ , سايت پيچك » بخش تصاوير زيباسازی » سری ششم www.pichak.net كليك كنيد

مشاهده کلیه خدمات تبلیغاتی حرفه ای و هدفمند ما

 

 
 
  متن قرارداد

ماده 1. طرفين قـرارداد

این قرارداد بین شرکت                                            به شماره ثبت                         که بعد از این فروشنده نامیده می شود و نماینده آن آقای/خانم                                            نام پدر                            کد ملی :                                            که بعد از این خریدار خوانده می شود.

جهت انجام فعاليت‌هاي موضوع قرارداد، براساس شرايط و مقررات مشروح زير منعقد مي‌گردد.

ماده 2. مـوضوع قرارداد

تأمين سرويس ارزش افزوده جهت دريافت و ارسال پيامك‌ بصورت دوطرفه از خريدار به شبكه GSM و از شبكه GSM به خريدار.

ماده 3. مـدت قرارداد

مدت اجراي اين قرارداد از تاريخ       /        /          به مدت                          مي‌باشد و از آن تاريخ  از سوي طرفين لازم ‌الاجراء است.

ماده 4. مـبلغ كل قرارداد

1-4- هزينه ثابت: هزينه راه اندازي سرويس پیام کوتاه مبلغ                             ریال مي‌باشد.

هزينه خط اختصاصي                رقمي  به شماره                                                         به مبلغ                                 ريال ميباشد

 (سالانه 20% مبلغ خط بابت آبونمان دریافت میشود)

خط   عمومی به شماره 30008405-10007666  در اختيار مشترك بصورت رايگان قرار گرفته است.(دريافت پيام كوتاه از شماره نامبرده امكان پذير نميباشد)

تبصره1:بهاي دريافت خدمات جديد مازاد بر قرارداد اوليه (از جمله دريافت سرويس و شماره اختصاصي) مربوط به هزينه ثابت قرارداد طي صورت‌حساب جداگانه‌اي براي خريدار ارسال مي‌گردد. تخصيص خدمات و شماره‌هاي مزبور پس از پرداخت مبلغ صورت‌حساب ارسالي و تسويه با فروشنده انجام مي‌پذيرد.

2-4-هزينه ارسال و دريافت هر پيامك طبق جداول در سايت رسمي شركت بر اساس اعتبار تخصيص يافته (به تفكيك فارسي و انگليسي) محاسبه مي‌گردد.

تبصره2:در صورت تغيير در تعرفه‌هاي مرتبط با موضوع قرارداد (از جمله تعرفه هزينه ثابت و متغير) و تعيين هرگونه تعرفه جديد از سوي اپراتورهاي تلفن همراه كشور از جمله شركت ارتباطات سيار، ايرانسل، همراه اول و ... تغييرات و تعرفه‌هاي جديد از تاريخ مصوب و مورد نظر اپراتورها در قرارداد حاضر اعمال گرديده و طي الحاقيه به قرارداد افزوده مي‌گردد.

تبصره3:در صورت ضرورت تغيير در تعرفه‌هاي مندرج در جداول مذكور، بر اساس درخواست كتبي فروشنده، تعرفه‌هاي جديد با توافق طرفين تعيين و در قالب الحاقيه به قرارداد حاضر افزوده مي‌گردد.

ماده 5. نحـوه پرداخت

1-5-خريدار موظف به پرداخت هزينه ثابت قرارداد موضوع بند 1-4 پس از امضاء و مبادله قرارداد مي‌باشد.قرارداد پس از پرداخت مبلغ فوق الذكر نافذ خواهد بود.

2-5-هزينه متغير قرارداد بر اساس سفارش و درخواست خريدار مطابق با جدول مندرج در بند2-4قرارداد محاسبه و در وجه فروشنده پرداخت مي‌گردد.بديهي است اعتبار درخواستي پس از پرداخت هزينه مربوطه، به خريدار تخصيص داده مي‌شود.

تبصره4:بر اساس بخشنامه شماره 31753-259-213 مورخ 8/4/87 موضوع ماليات بر ارزش افزوده، معادل 9% به صورتحساب‌هاي خريدار بعنوان علي الحساب ماليات بر ارزش افزوده جهت واريز به حساب سازمان امور مالياتي كشور افزوده و توسط خريدار پرداخت خواهد شد.

تبصره 5:هزينه دريافت پيام‌هاي كوتاه موضوع قرارداد، بر اساس هر پيامك دريافتي به مبلغ 0 ريال، ميباشد كه از اعتبار اختصاص داده شده كاسته خواهد شد.

ماده 6. تعهدات خريدار

1-6- مسؤليت متن و محتواي پيام‌هاي ارسالي در راستاي انجام موضوع قرارداد حاضر، به عهده خريدارمي‌باشد و خريدارفروشنده را از هرگونه ادعا، خسارت و يا شكايتي در اين ارتباط مصون و مبري مي‌دارد.

2-6- در صورتيكه به علت بروز مشكلات يا شرايط بحراني اعلام شده از سوي شركت هاي اپراتور تلفن همراه كشور و يا مراجع ذيصلاح قانوني، فروشنده مجبور به وضع محدوديت‌هايي در زمان بندي انتقال پيامك هاي مربوط به خريدار شود،‌ خريدارضمن پذيرش شرايط بروز‌يافته، موظف به رعايت زمان‌بندي مذكور مي‌باشد.

3-6-خريدار مجاز به ارسال پيامك بصورت ناشناس نمي‌باشد (پيام ناشناس پيامي است كه گيرنده پيام در زمان دريافت، قادر به شناسايي هويت فرستنده پيامك نباشد). خريدار موظف است هويت شخص ارسال‌كننده پيامك را اعم از حقيقي و حقوقي احراز نمايد تا در مواقع لزوم، امكان شناسايي وجود داشته باشد.

تبصره6: مسئوليت كليه عواقب ارسال پيامك ناشناس كه نتيجتاً باعث وارد آمدن خسارت و يا اعمال جريمه از سوي اپراتورهاي تلفن همراه كشورو يا ساير مراجع ذيصلاح قانوني به فروشنده  گردد، به طور كامل به عهده و متوجه خريدار مي‌باشد و فروشنده از اين بابت مصون و مبري است.

4-6- ارسال پيامك هاي غير مجاز كه مطابق با قوانين كشور نباشد سبب مسدود شدن پنل كاربري و ارجاع به مراجع قضايي ميگردد.

5-6- خريدار در ارسال پيام‌هاي تجاري نبايد از Header هاي فريبنده جهت مخفي نمودن هويت فرستنده استفاده نمايد و همچنين نبايد از عناوين موضوعي اشتباه يا گمراه‌كننده استفاده نمايند. 

6-6- چنانچه قانون براي فرستندگان پيام‌هاي ناخواسته در صورت عدم رضايت گيرندگان جريمه‌هاي پيش‌بيني نمايد، خريدار متعهد به پرداخت جريمه‌ها در صورت نقص قانون مي‌باشد.

7-6- خريدار متعهد مي‌باشد كليه قوانين و مقررات مصوب كه ممكن است در آينده براي ارسال پيام‌هاي ناخواسته وضع گردد اجرا نمايد.

8-6- براي پيام‌هاي ناخواسته چنانچه كاربر دريافت‌كننده متحمل پرداخت شارژ (Receiving Party pays) شود، خريدار متعهد به جبران آن مي‌باشد.

9-6- خريدار بايد محدوديت‌هاي شبكه و SMS-Center را در ارائه سرويس‌ها در نظر بگيرد.

10-6-مسؤليت آثار سوء ناشي از ارسال پيام‌هاي خريدار براي مشتريان وجبران خسارت درمقابل دستگاه‌هاي بازرسي و نظارتي، به عهده خريدار مي‌باشد.

11 -6- محتواي پيام ارسالي مي‌بايست با هر يك از اصول پنج‌گانه زير مطابقت داشته باشد.

با اصول و مباني دين اسلام و قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران مغايرت نداشته و در تضاد نباشد؛

باعث تشويش اذهان عمومي نگردد؛

مخل نظم و آرامش حاكم بر جامعه نباشد؛

به اخلاق حسنه حاكم بر جامعه آسيب نرساند؛

با سياست‌هاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي كشور مغايرت نداشته باشد؛

تبصره7:در صورت تمديد قرارداد حاضر و استمرار برقراري خط ارتباطي فروشنده تعهد مي‌نمايد، شماره اختصاصي را با شرايط جديد (از جمله اخذ هزينه ثابت براي دوره مربوطه) در اختيار خريدار قرار دهد.

ماده 7. مالكيت اسناد و اطلاعات محرمانه

طرفين مجاز نيستند بدون مجوز كتبي از يكديگر، اطلاعات مربوط به انجام موضوع قرارداد را در اختيار ساير اشخاص حقيقي و يا حقوقي قرار دهند.

اطلاعات و ارقام فنی که قبل از افشاء در اختیار همگان بوده و یا امکان کسب آن از منابع دیگری قابل اثبات باشد محرمانه تلقی نمی شود .

تبصره8:اين تعهد به‌مدت 10 سال معتبر مي‌باشد و با اتمام كار و اختتام اين قرارداد به پايان نمي‌رسد  در غير اين صورت متخلف موظف به جبران خسارت وارده به طرف ديگر مي‌باشد.

ماده8. حل اخـتلاف

كليه اختلافات مربوط به تفسير و يا اجراي موضوع قرارداد، در ابتدا از طريق مذاكره و در صورت عدم توافق توسط هيأتي مركب از نمايندگان خريدار/فروشنده و كارشناس مرضيالطرفين بررسي و رأي هيأت براي طرفين لازم الاجرا میباشد.

در صورت عدم توافق جهت انتخاب كارشناس مرضيالطرفين و حل و فصل موضوع ظرف مدت يكماه، هر يک از طرفين ميتوانند موضوع را به مراجع ذيصلاح قانوني ارجاع نمايند.

ماده 9. موارد فسخ قـرارداد و خاتمه دادن آن

1-11-در ‌صورت فسخ قرارداد از سوي خريدار، وي موظف است به ازاء سرويس‌هاي ارائه شده تا تاريخ فسخ قرارداد،براساس اعلاميه فروشنده،با وي تسويه‌حساب به عمل بياورد. در صورتي‌كه فسخ قرارداد، منجربه وارد آوردن خسارت به فروشنده گردد، خريدار موظف به جبران آن خواهد بود.

2-11- هر يك از طرفين با اعلام قبلي يك‌ماهه مجاز به فسخ قرارداد مي‌باشند، به شرطي كه نحوه فسخ قرارداد مورد توافق قرار گيرد.

تبصره 9: در صورت فسخ قرارداد از طرف خریدار وی هیچگونه ادعای خسارت یا دریافت وجه باقیمانده اعتبار موجود در سامانه خود را نداشته و مختار است که تمامی موجودی اعتبار خود را مصرف نموده یا مصرف ننماید. فروشنده هیچگونه التزامی نسبت با عودت وجه اعتبار باقیمانده در سامانه به خریدار نخواهد داشت. در صورت فسخ قرارداد از سوی فروشنده، فروشنده تعهد می نماید که وجه اعتبار باقیمانده در سامانه را به خریدار عودت نماید.

ماده 10. فورس ماژور

حوادث غير مترقبه به وقوع حوادثي مانند سيل، زلزله، آتش‌سوزي و امثالهم كه ايجاد و دفع آن خارج از حيطه و اقتدار و اراده انسان باشد اطلاق مي‌شود. در صورت حدوث آن براي هر يك از طرفين، مي‌بايست ضمن اعلام كتبي مراتب مزبور ظرف مدت 15 روز از تاريخ وقوع حوادث غير مترقبه نسبت به تمديد يا فسخ قرارداد با طرف ديگر توافق نمايد.

در حالت فورس ماژور هيچ‌يك از طرفين حق هيچ‌گونه ادعايي نسبت به يكديگر نخواهد داشت. در صورت عدم اعلام و توافق فوق‌الذكر ظرف مهلت تعيين شده كليه مسؤليت‌ها و جبران هزينه‌ها و خسارات وارده به طرف ديگر بر عهده متخلف از مفاد اين ماده مي‌باشد.

ماده 11. نشاني طرفين قرارداد

 

نشاني خريدار:

 

 

 

 

همراه:                                                                     تلفن:                                                             ايميل:

 

پشتیبانی و آموزش : 95019754 - 09133385259

ايميل مديريت : www.gprsms.ir@GMAIL.COM

 

ماده 12 : نحوه ورود به سايت

خريدار مجاز است از طريق سايت  WWW.FORSATESABZ.IR  از نرم افزار استفاده نمايد.

 

نام كاربري :                                                           وكلمه عبور :                                   براي استفاده از سرويس در اختيار خريدار توسط نماينده شركت قرار داده شد.

 

ماده 13. قوانين حاكم بر قرارداد

اين قرارداد از هر حيث تابع قوانين دولت جمهوري اسلامي ايران مي باشد.

اين قرارداد در دو نسخه13ماده، 9 تبصره تنظيم شده و به امضاء طرفين قرارداد رسيده و كليه نسخ آن اعتبار واحد دارند.

این قرارداد بدون مهر و امضاء شرکت فاقد اعتبار می باشد

 

امضاء خريدار                                                                                                                                    امضاء فروشنده

----------------------------------------------------------

 
 
 

صداقت،کیفیت و شکستن قیمتها رمز موفقیت ماست!

»«

                

 

                                                          

گسترده ترين شبكه پيام رساني با راهكارها و خدمات پيامكي و پوشش كشوري

»»» تمام حقوق مطالب برای وب سایت GPRSMS محفوظ است «««

 

 
تبليغاتX
     لیست برخی از مشتریان

 کد متن متحر » شرکت میرآب زاینده رود
» وبلاگ قران و عترت اصفهان
» پاسارگاد افرند پارتاک
» بستني آيس پك
» فیلم و عکس حدیدی
» فست فود کول کاپ
» مسکن سازان پرند
» دفتر زیارتی معراج گشت
» خدمات فنی مهندسی سلوا
» گوشت بره ناقلا
» دفتر زیارتی ابرار
» ماشین های اداری فرادید
» تالارگل مریم
» دفتر زیارتی علی اصغر
» آلومینیوم آلوپن
» فروشگاه شهر اجاق گاز
» سیم و کابل مدار لاک
» زبان فردای بهتر
» قرض الحسنه علی ولی الله
» آموزشگاه زبان فرانوین
» آکادمی انیمیشن پویانما
» آموزشگاه خوب چهره
» شرکت ابر سازان الموت شرق
» فروشگاه دسینی
» هنرستان غیر دولتی ثقلین
» مهد کودک امید فردا
» گز مظفری
» پروتیین ژیهات
» تابلو ساز رنگین کمان
» درمانگاه نويد
» مرکزچاپ نیم نگاه
» خوراک سرای سوت
» پوشاک دختر ایرونی
» شرکت پخش زینو
» پیمان نوین سپاهان
» پخش کیف رضا
» پوشاک جام جم
multi languages institue
» لابراتورآفرنگ